İletişim

Kopuz Oda Orkestrası

E-mail:  kopuzodaorkestrasi@gmail.com

Website:  www.kopuzodaorkestrasi.com

 

İletişim” üzerine 6 yorum

 1. Merhabalar. Yaklaşık on yıldır amatör olarak yan flüt çalıyorum. Bir kaç sene önce İngiliz Kraliyet Müzik Akademisi 3. kur sertifikası aldım. Amatör müzisyenlere açık olduğunuzu okudum. Orkestranızla birlikte çalabilmek için ne yapmam gerekli. Bilgilendirirseniz sevinirim.

  Beğen

  • Ayşegül Hanım merhaba,

   İLginize teşekkür ederiz. Orkestramız yaylı sazlardan oluşmaktadır. Nefesli sazlardan yeterli sayıda katılım alamıyoruz. Geçmişte, özellikle barok dönem flüt konçertolarına eşlik ettik. Prova yerimiz, Kadıköydedir. Siz nerede oturuyorsunuz, provalarımızdan birine katılırsanız tanışmış oluruz. Görüşmek üzere. İyi Günler Dileriz.
   Prova Yeri: St. Joseph Lisesi
   Prova Günü: Her Perşembe, Saat: 18:00-21:00

   Beğen

 2. İlgilendiğiniz için ben teşekkür ederim. Maltepe’de oturuyorum. Bugün provanıza gelmeyi çok isterim. İsminizi de öğrenebilir miyim? İyi çalışmalar diliyorum.

  Beğen

 3. Merhaba, ben Kadıköy ‘de çalışıyorum. Yaklaşık 4 yıldır amatör olarak keman çalıyorum. İlk üç yıl batı müziğinde ilerledim ve birinci pozisyonda konçerto çalacak seviyeye geldim. Son bir yıldır Üsküdar Musiki Cemiyetinde Türk müziği üzerine saz semaileri ve peşrevler çalıyorum. Bu yıl Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ‘nde Halil hocanın yeni kurduğu orkestrada birinci keman olarak çaldım. Sizin orkestranız için uygun isem birlikte çalmaktan zevk duyarım. Keyifli çalışmalar dilerim.

  Beğen

  • Merhaba Arzu Hanım. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Orkestramız, Ekim ayına kadar yaz tatilinde. Ekim ayının ilk Perşembe günü, provalar St. Joseph Lisesi’nde saat: 18:00-21:00 arasındadır. Klasik batı müziğini icra eden amatör orkestramızın keman kadrosu şuan için doludur. Provalarımızdan birine izleyici olarak katılabilirsiniz. Keman grubumuzda, müsaitlik durumu oluşursa sizi de bilgilendireceğiz. İyi çalışmalar dileriz..

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.